26.02.2020

26  лютого на базі районного методичного кабінету проведено методичний практикум з педагогами організаторами та працівниками позашкільних закладів освіти з теми «Формування поля креативності суб’єкта освітньої діяльності засобами ІТ-технологій» з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

20.02.2020

20 лютого на базі Дубенської РДА  методистом Дубенського районного методичного кабінету Вікторією Леньо  було проведено семінар-практикум із теми “Розвиток ключових компетентностей здобуваців освіти у мовному таборі:Go Camp-проєкти навчання та занурення в іншомовне середовище” з метою підвищення фахової майстерності учителів іноземних мов та долучення вчителів до проєкту Go Camp з метою популяризації волонтерства.

Надія Кричковська презентуючи власний досвід роботи вчителів іноземної мови Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів у проєкті Go Camp, детально розповіла як долучитися до проєкту. Цікавою та корисною була практична частина семінару. Андрій Сидорчук, учитель Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, запропонував колегам взяти участь у практикумі з використання ігрових технологій як засобу формування комунікативних компетентностей учнів. Педагоги були задіяні у різних видах навчально-ігрової діяльності,  налагодили співпрацю та обмінялися досвідом.

Сучасному вчителю важливо знати новітні методи та спеціальні техніки і прийоми викладання іноземної мови. Світлана Юхимчук-Шевчик, учитель Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів, презентувала свою методичну розробку “Summercamp is time for fun”, у якій описала власний досвід роботи у літньому оздоровчому англомовному таборі та інновації у роботі з дітьми.

Валентина Гапонова, вчитель Здовбицької ЗОШ І-ІІ ступенів, ознайомила вчителів з прийомом “Кроссенс” як шляхом до розвитку асоціативного мислення та провела майстер-клас.

 У семінарі взяли участь 25 педагогів із навчальних закладів Дубенсько району.

20.02.2020

20 лютого на базі Птицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проведено методичний практикум  з теми «Формування поля креативності суб’єкта освітньої діяльності засобами ІТ-технологій» з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

19.02.2020

19 лютого на базі Малосадівського НВК проведено методичний практикум  з теми «Формування поля креативності суб’єкта освітньої діяльності засобами ІТ-технологій» з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

13.02.2020

13 лютого  освітянська родина Дубенщини знову разом. У дружньому колі в залі засідань Дубенської районної ради  директори та їх заступники, які здійснюють мудре керівництво закладами освіти, вміло організовують діяльність педагогічних колективів, педагоги-виховники, які вкладають у юні душі найважливіші моральні цінності людства,  вчителі, які знаходять ключі, що відкривають дверцята творчої обдарованості, плекають у молодих гарячих серцях паростки любові до рідного слова, розвивають в учнів дух допитливості у вивченні іноземних мов, здійснюють мандрівки хвилями часу на уроках історії та зарубіжної літератури, прокладають життєву дорогу в суспільстві, керуючись основами правового виховання. Свою повагу освітянам засвідчили особистості, які цінують педагогічну працю, завжди авторитетно підтримують усі ідеї, прагнення та починання – голова Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лідія Білик.

     В рамках співпраці та партнерської взаємодії у заході взяли участь колеги Дубенського коледжу РДГУ.

  За 17 років виставка-ярмарок педагогічної творчості “Освітянські обрії Дубенщини” стала справжнім святом краси інтелекту та професійного спілкування, творчості, креативу та майстерності, гарним прикладом ефективної взаємодії та результативної співпраці Дубенського районного методичного кабінету з творчими педагогами Дубенщини. Демонструючи власні досягнення у реалізації Концепції «Нова українська школа», впровадженні сучасних освітніх технологій, кожен із учасників удосконалюється, зростає, ділиться досвідом, навчається, шукає шляхи ефективного вирішення професійних проблем. Бо у нас, педагогів, велика місія на землі - НАВЧАТИ, НАДИХАТИ, ПІДТРИМУВАТИ, ЗАПАЛЮВАТИ!!!  

     У 10 номінаціях представлено на конкурс 104 роботи. Свої творчі здобутки презентували усі заклади загальної середньої та позашкільної освіти, що перебувають у підпорядкуванні відділу та Повчанської сільської ради. Напрацювання у номінації «Іноземні мови» представили колеги Шепетинської гімназії Смизької селищної ради.

    Серед педагогічних колективів-лідерів, що підготували найбільше робіт,  відзначених грамотами переможців, - Тростянецький НВК, Вербська, Квітневська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сатиївський ліцей, Птицька ЗОШ І-ІІ ступенів, Будинок учнівської молоді, Станція юних туристів.

   Заслуговує поваги та визнання особистий приклад керівників закладів освіти – Тростянецького НВК Лариси Павлунь, Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів Наталії Савінової, які представили роботи і як управлінці, і як вчителі- предметники. Особистим прикладом спонукають до творчої праці колег і керівники, їх заступники:

  • Антоніна Литвинець,  Ольга Вовчик, Світлана Тимошишин (Варковицька гімназія);
  • Валентина Кругліцька, Наталія Яцюк (Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • Олена Альонова (Сатиївський ліцей);
  • Людмила Смоляр (Семидубський ліцей);
  • Людмила Павелко (Дитиницький НВК);
  • Ігор Петлюк (Жорнівський НВК);
  • Іванна Бабич (Малосадівський НВК);
  • Тетяна Войтюк (Староносовицька ЗОШ І-ІІ ступенів).

  Експертна комісія відзначила 45 робіт, автори яких продемонстрували оригінальні педагогічні рішення, авторські підходи як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу та відзначені грамотами переможців відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дубенської РДА за І, ІІ, ІІІ місця.

    За  актуальність змісту та практичне спрямування методичних розробок 15 педагогів відзначені Дипломами лауреатів районного методичного кабінету.

 

  Особливу святкову атмосферу теплим словом вдячності за вчительську працю створювали вихованці та педагоги Мильчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

12.02.2020

12 лютого на базі Білогородського НВК проведено методичний практикум  з теми «Формування поля креативності суб’єкта освітньої діяльності засобами ІТ-технологій» з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

06.02.20

4,6 лютого на базі районного методичного кабінету проведено семінар з теми «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти» з метою удосконалення управлінської, професійної компетентності керівних кадрів закладів загальної середньої освіти.

5 лютого на базі районного методичного кабінету проведено семінар з теми «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти» з метою удосконалення управлінської, професійної компетентності керівних кадрів закладів дошкільної освіти.